3D LED loga a neonová loga

LED reklama- nejtransparentnějším technickým provedením světelné reklamy jsou 3D  loga( LED loga, neonová loga),  tedy nejčastěji tvarovaná písmena. Ta se vyrábějí v libovolných velikostech a tvarech. Nejedná se však pouze o texty, ale i o jakékoliv tvary vyráběné v požadovaných velikostech a tvarech. Jako světelný systém se dnes nejčastěji  používají  LED loga- světloemitující diody (LED – Light Emitting Diode), který vykazuje nízkou energetickou potřebu a zároveň (při správném návrhu) i velmi vysokou životnost.

Neonová reklama- někdy je vhodné či nutné použít klasické neonové trubice (neony), které se vyrábějí v různých barvách luminoforu nebo skla. Neonová loga i LED loga , neonové nápisy vždy dodáváme kompletní, tj. včetně napájecích transformátorů, kabeláže, instalace do tvarovek a odborné montáže. Nejčastějším materiálem pro výrobu tvarovek jsou duralové, nerezové nebo mosazné plechy. Duralové plechy zpravidla opatříme povrchovou úpravou (komaxit, eloxování, pozinkování nosných konstrukcí) v požadovaném odstínu. Vyrábíme i neonové světelné panely.

 

Pokud jsou LED loga v provedení takovém, aby svítila dopředu (Profil 4, Profil 5 – nejčastější provedení), pak je čelní strana zpravila tvořena barevným plexisklem (akrylát) nebo plexisklem opálovým (akrylát, polykarbonát), často polepeným translucentní fólií pro ideální rozptyl světla.Avšak i pro loga v provedení podsvětleném (svítí na fasádu – Profil 3) se používají oba světelné systémy. Pro napájení LED systémů používáme ověřené a spolehlivé 12V transformátory, vždy opatřené odpojovači pro případ poruchy, s krytím IP67 (SELV, CE). Světelná reklama může být na přání zákazníka opatřena spínáním napájení pomocí soumrakového spínače nebo spínače časového.

 

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci na světelné 3D LED loga nebo neonová loga? Kontaktujte nás! Odpovíme Vám obratem.

Rychlý kontakt

Petr Baumgartner

+ 420 777 340 171

info@beeadvert.cz
Více kontaktů

Ukázky naší práce

reference 1

Světelná i nesvětelná reklama, loga a další poutače.

Více realizací