Produkty firmy PROCEDES- světelné panely,textilní stěny, systémy, megadigital tisk 1200 dpi

Jsme výhradními zástupci rakousko- německého koncernu Procedes Chenel Beilken Digital Printing Werbegesellschaft mbH v ČR pro dodávky světelné reklamy (LED), ale i reklamy nesvětelné.  Jsou jimi – textilní stěny, panely, systémy, rámy, textilie a velkoformátový digitální tisk.

Kombinace textilních materiálů a hliníkových konstrukcí umožňují realizace zcela nových konceptů libovolných tvarů – s potiskem nebo bez potisk . Na přání zákazníka zpracuje pro požadovaný projekt návrh řešení jeho výroby, výrobní dokumentaci a dodáme veškerý potřebný materiál pro jeho realizaci. Je samozřejmostí, že provedeme i jeho instalaci nebo je možné zajistit pouze supervizora pro kompletaci zejména u složitých konstrukcí.

 

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci na světelné panely PROCEDES? Kontaktujte nás! Odpovíme obratem.
 

Produkty a služby

Profily hliníkové, spojovací prvky

 • Jen díky důmyslnému designu hliníkových konstrukcí je možné zcela využít potenciál textilních materiálů. Se systémy profilů vyvinutých firmou procedes dosáhnete osobitého a jemného vzhledu Vaší prezentace, která tak nezůstane bez povšimnutí.
 • Modularita těchto systémů umožňuje i se standardními řadami profilů vytvářet osobité prezentace a následně je opětovně použít pro pozdější jiné koncepce.
 • Profily se pomocí zásuvných spojovacích prvků snadno a velmi rychle kompletují. Dodávají se rozložené (zabalené i označené) a jsou tedy nenáročné na přepravu.

Základní typy profilů: http://www.procedes.de/profile.php

 

Textilní materiály – výroba a potisk

 • Velkou výhodou textilních materiálů je jejich vysoká flexibilita. Mohou být potištěné či nikoliv, prosvětlené, nasvětlené nebo v nesvětelném provedení a umožňují prakticky neomezený prostor pro určení způsobu, jak oslovit zákazníka.
 • Textilní prezentace a jejich konstrukce se používají nejen na výstavách a v obchodních domech, ale i jako vhodné aplikace v muzeích, divadlech, galériích a reprezentativních prostorách např. kanceláří.

Základní typy textilií: http://www.procedes.de/textile-anwendung.php

 

Systémy

 • Příčky, rolety, prezentační plochy – beiframe® – systémy pro vytváření „pokojové atmosféry“.
 • Téměř nerozpoznatelné rámové konstrukce z dutých profilů budou na Vaše zákazníky působit emocionálně zajímavým a neobvyklým způsobem.
 • Všechny beiframe® systémy lze opakovaně používat a to jak s původní, tak i s novou grafikou.

Základní typy systémů: http://www.procedes.de/systeme.php

 

Digitální tisk

 • Požadujte „svůj“ formát! S velkoformátovou tiskárnou můžeme tisknout až do šířky 5 metrů. Můžete si tak nechat vyrobit reklamní bannery, podvěšenou stropní nebo fasádní grafiku, kterou není nutné dělit.
 • Kromě mnoha standardních rozměrů a provedení pro exteriér i interiér, firma Procedes navrhne a zrealizuje komplexní zadání podle Vašich požadavků, které zanechají hluboký dojem ve Vašich zákaznících.
 • Firma Procedes používá i digitální tisk, je šetrný k životnímu prostředí , který je na bázi vody, latexu a tepelné sublimace a s rozlišením až 1200 dpi.

 

Příklady realizací a další reference

 

 

Celá prezentace ke stažení zde (.PDF).

 

Rychlý kontakt

Petr Baumgartner

+ 420 777 340 171

info@beeadvert.cz
Více kontaktů

Ukázky naší práce

reference 1

Světelná i nesvětelná reklama, loga a další poutače.

Více realizací